Anasayfaya Dön

Neden Radyo ?

 • SPOT REKLAMLAR

  Spot reklamlar, reklam kuşakları içerisinde yer alan tanıtım türüdür. Süre sınırı yoktur. Dilerseniz 3 dilerseniz 200 sn süreli reklam spotu hazırlayıp yayınlayabilirsiniz. Tabi buradaki maliyetlerin saniye birim fiyatları üzerinden olduğunu da unutmamak gerekir.

  Spot tanıtımının içeriği markanın talep ve isteklerine uygun olarak değişir. Yalnızca seslendirme kullanılarak hazırlanabilir ya da senaryo oluşturulup birden çok ses sanatçısı ile hazırlanabilir.

  Spot reklamlardan beklenilen etkinin gerçekleşmesi için uzman bir ekipçe hazırlanması önemlidir. Diğer türlü hazırlanan tanıtımlar firmanın boşa giden zaman ve parasına ek olarak Marka imajı ve algısına zarar verebilir.

  İyi bir spot reklam hızlı ve tesiri etkili olmalıdır. Ek olarak tanıtım süresini doğru kullanabilmek önemlidir.

  Çağdaş Marketler Spot Çalışması

 • SPONSORLUKLAR

  Bir firmayı rakiplerinden ayırmak için şüphesiz en etkili yöntemlerden biri Saat Sponsorluklarıdır.  Çünkü çok dinlenilen programlarda bütün bir saat boyunca bir firmadan bahsedilmesi, o saate ve o firmaya özel projeler üretilmesi, sık sık firmanın sweeperlarının yayına girmesi, firmanızın tanıtımının en detaylı şekilde yapılmasını sağlar.

  ARCADİUM EN KEYİFLİ EVE DÖNÜŞ YOLCULUĞU DEVAM

 • KÖŞE SPONSORLUKLARI

  Özellikle drive-time saatlerinde çok dinlenen programların içerisinde yer alan ve çok ilgi çeken interaktif köşelere yapılan sponsorluktur. Köşe giriş ve çıkışlarında sponsorun mesajı dinleyicilere verilir.

  İşe Geç Kalanlar Kulübü